You Need to have Flash Player installed.

Lütfen Öğrenim Görmek İstediğiniz Şehirleri Seçin Şehir Listesi Okul Listesi Şehir Ekle Şehir Çıkart : Fen ve Sosyal Bil. Liseleri : Anadolu Liseleri : Öğretmen Lisesi : Meslek Liseleri : İmam Hatip Liseleri : Özel Öğretim Kurumları
Eklemek yada çıkartmak istediğiniz şehirlerin üzerine çift tıklamanız yeterlidir. Sistem Listelemeyi Otomatik olarak 2012 Yılı I. Yerleştirme Sonuçlarına Göre Yapacaktır.

 
Dikkat: SBS puan hesaplamaları 09 Haziran 2012 SBS'de sorulan sorulara ve sınava giren adayların bu sorulara verdikleri cevaplara göre hesaplanmış olan puanlardır. 2013 SBS de hem soruların niteliği hem de sınava giren öğrencilerin nitelik ve niceliği farklı olacağından SBS puanlarının hesaplanışında farklılıklar oluşacaktır. Bu sebeple, bu sayfada hesaplanan puanları size fikir vermesi amacıyla kullanınız. Bu programı kullanan adayların ve rehber öğretmenlerin bu sene SBS puanlarının farklı oluşacağını göz önünde tutmaları gerekir. Liselere Giriş Puan Gösterimleri 2012 Yılı I. Yerleştirme Sonuçlarına Göre Liselerin Tavan Taban Puan listeleridir.