Haberlerimiz | Tüm Haberler

Lise Puanları 15 Ağustos 2016 da İlan Edilen Puanlar İle Güncellenmiştir.
15 Ağustos 2016 Tarihinde İlan Edilen TEOG Lise Yerleştirme Sonuçlarına Göre oluşan puanları artık fenokulunda hesaplama bölümünden inceleyebilirsiniz.

              2016 Lise puanlarını il ve okul seçerek listeleyeceğiniz sayfa adresi  http://www.fenokulu.net/hesaplama/LisePuanlari.php Puan belirterek hangi okulları tercih edebileceğinizi görmek için ise http://www.fenokulu.net/hesaplama/SinifPuaniTercihRobotu.php ile ziyaret edebilirsiniz.

Okunma : 2960 | Tarih : 26-08-15
 

 

Dikkat: TEOG puan hesaplamaları MEB nın ilgili genelgesinde belirttiği hususlara göre tam ve hatası olarak hazırlanmıştır. 2017 TEOG da hem soruların niteliği hem de sınava giren öğrencilerin nitelik ve niceliği farklı olacağından TEOG puanlarının hesaplanışında farklılıklar oluşacaktır. Bu sebeple, bu sayfada hesaplanan puanları size fikir vermesi amacıyla kullanınız. Bu programı kullanan adayların ve rehber öğretmenlerin bu sene TEOG puanlarının farklı oluşacağını göz önünde tutmaları gerekir. Liselere Giriş Puan Gösterimleri 15 Ağustos 2016 Tarihinde İlan Edilen Yerleştirme Sonuçlarına Göre Liselerin Taban Puan listeleridir.