Hoşgeldiniz lütfen üye girişi yapınız
HOŞ GELDiNiZ  
Fenokulu Ana Sayfa
Konutesti Ana Sayfa
Neden Konu Testi ?
Tanıtım Videosu
Sık Sorulan Sorular
Üye Ol
Sayısal Bilgiler
 

Soru Bankanız Artık Internette

Bu sistemle öğrencilerinizi tüm kağıt ve sınav okuma zahmetine katlanmadan sınav yapabilirsiniz. Velilerin ve öğrencilerin sizin ve okulunuzun çalışmalarına bakış açısını temelden değiştirebilirsiniz.

Özgün sorularınızı zorluk seviyelerine ve alt konu isimlerine göre sınıflandırarak , online soru bankası hazırlayabilirsiniz.

Kullanıcı dostu web tabanlı soru ekleme modülü ile sorularınızı word kullanıyormuş gibi oluşturabilirsiniz.

Soru hazırlarken tarayıcıdan aldığınız soru veya soru cevaplarını kullanma imkanına sahipsiniz.

Çizim programı kullanarak yazırladığınız şekilleri sorularınıza ekleye bilirsiniz.

Önceden eklemiş olduğunuz sorularıda düzenleme imkanına sahipsiniz.

Öğrencilerinizi İnternetten Sınav Yapmak Artık Çok Kolay

Soru bankanızda bulunan sorulardan sınav oluşturmak bir kaç fare tıklaması ile mümkün. Yapmanız yereken kontrol panelindeki "Yeni sınav hazırlama" formunu kullanmak ve oluşan sınavın numarasını öğrencilerinize vermek.

Öğrencileriniz sizin oluşturduğunuz şifre ve parolalar ile kendi hesaplarıyla giriş yaptıktan sona "Sınav Yarışma" modülünden sınav olabilirler.Öğrenci şifre ve parolaları yazıcıdan çıktı alarak kolayca kesip dağıtabilirsiniz.

Sınavlarınızın soru süresini , dogru yanlış soru götürümünü ,sınav sonrası öğrenci soru cevaplarını görme hakkının tün ayarlarlamalarını gene siz yapıyorsunuz.

Öğrencileriniz sınav olduktan sonra , sınav sonuçlarına tüm istatistikleri ile liste halinde bakabileceksiniz. İsteseniz sınav sonuç kağıtlarını yazıcıdan alıp öğrencilere dağıtabilirsiniz.

Soru analizine bakarak kafanızı karıştırmayacak sadelikte rapor alabilirsiniz. Sorulara verilen doğru cevap oranını görebilirsiniz


Güvenlik Kodu :
Kodu Girin :
Kullanıcı Adı :
Şifre : 
 

Editör&Proje Fatih Akyüz fenokulunet@gmail.com - © 2002 www.fenokulu.net
Kodlama&Dizayn Alpay GÜNEŞ alp_gun@hotmail.com