Şu An Sitemizde
370 Ziyaretci 0 Üye Online

Dosya profili: Bulmaca Hazırlama Programı Türkçe


Deprecated: Function ereg_replace() is deprecated in /home/fenokulune/domains/fenokulu.net/public_html/portal/sayfalar/Downloads/public/getit.php on line 30
 Dosya profili: Bulmaca Hazırlama Programı Türkçe

üreticinin Açıklaması: Şimdiye kadar hep gazete ve dergilerin hazırladığı bulmacaları çözdünüz. Artık, Türkçe bir program kullanarak kendi bulmacanızı yapma şansınız var!
BULMACA-TURCA, Ilk Türkçe Bulmaca Tasarım Programı'dır.


Bu programla,

# Bulmacanızda çıkmasını istediğiniz sözcükleri, bulmacanın ebatlarını, siyah karelerin konumlarını istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz (fare ile istediğiniz kareyi seçip çift tıklayarak siyah kareleri yerleştirebilir veya kaldırabilirsiniz).

# Word'e aktarılan bulmaca soru listesini ve boş şablonu yazıcıdan çıkartabilirsiniz veya web sayfası olarak kayıt ederek internet sitenizde kullanabilirsiniz.

# Bulunan çözümü panoya kopyalayabilir, sonra istediğiniz dokumana yapıştırabilirsiniz.

# Ayrıca, kullanılan bulmaca sözlüğünü herhangi bir text editörü kullanarak istediğiniz şekilde değiştirebilir, düzenleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken, programı download ederek .ZIP'li dosyayı herhangi bir klasörün içine açmak ve setup programını çalıştırmak.


Not-1: Programın kullanılabilmesi için bilgisayarda Microsoft Word Programı yüklü olmalıdır, zira hazırlanan bulmaca Word dokumanı olarak gösterilmektedir.
Not-2: ZIP'li dosyayı açınca 3 adet .CAB dosyası ve 2 adet kurulum dosyası göreceksiniz. Program, diskete kopyalanabilmesi için 3 adet .CAB dosyasına bölünmüştür.
Not-3: Hazırlanabilecek bulmaca boyutları, maksimum 30x30 olabilir

Çalışmayı Gönderen:
Boyutu: 3.28 Mb
Eklenme zamanı: 29 03 2006 23:27: 14
INDIRME: 30535
Ana Sayfası: Listelenemedi
ÖNEMLİ: Bu dosyayı indirmek üzeresiniz "Bulmaca Hazırlama Programı Türkçe", Dosyayı indirebilmeniz için güvenlik kodunu girmelisiniz aksi halde sistem hata vericektir ve dosyayı indiremiyeceksiniz.


[ Düzenle ]

Son Videolar

 

www.fenprojem.com  / Gizlilik Politikası / Site Haritası

Copyright © 2002-2015 www.fenokulu.net Vergi No:1590073486
İletişim & Reklam fenokulu@yahoo.com Muharrem Baytekin

Flash Player    Pdf  Reader    Flv Video Oynatıcı