Şu An Sitemizde
210 Ziyaretci 0 Üye Online

TEOG 1 de Fen ve Teknoloji testinde A kitapçığında 9.soru iptal edildi.
Ankara 13.İdare Mahkemesi, bir velinin şikayeti üzerine, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sınavında (TEOG) bir soruyu iptal etti. TEOG’un birinci dönem yapılan sınavlarında Fen ve Teknoloji testinde A kitapç..
  Manşetler | Tüm Haberler

Morpa Kampüs Ödüllü "Canım Öğretmenim Yarışması"

18 / 11 / 2011
19:49
Okunma 10884
Yayınlayan : fatih

Yarışma Detayları;

http://www.facebook.com/morpakampus

 

Yarışmaya Nasıl Katılacaksınız?

 1. "Canım Öğretmenim" yarışmasına katılmak isteyen öğrenciler, öğretmenleri hakkındaki duygu ve düşüncelerini anlatan bir videoyu "Morpa Kampüs" resmi Facebook sayfasının duvarına yükleyerek yarışmaya katılabilirler.
 2. Videosunu "Morpa Kampüs" resmi Facebook sayfasının duvarına yükleyerek yarışmaya katılan öğrenciler, videolarının daha çok "beğeni" alması için arkadaşlarından, ailelerinden ve Facebook'ta üyesi oldukları gruplardan destek alabilirler.

Yarışmanın Kuralları

 1. Bu yarışmaya katılabilmek için Morpa Kampüs üyesi olmanız gerekmektedir. Morpa Kampüs üyesi olmayan öğrencilerin videoları değerlendirmeye kesinlikle alınmaz. Bu öğrenciler dereceye girmiş olsalar bile dereceleri iptal edilir ve kendileri yarışma dışı bırakılırlar.
 2. "Canım Öğretmenim" yarışmasına Morpa Kampüslü her öğrenci sadece bir defa katılabilir. Birden fazla video yükleyen üyeler yarışma dışı bırakılırlar ve hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
 3. Bu yarışma 14 - 20 Kasım 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. 20 Kasım saat 24.00'da yarışma sayfası üyelerin katılımına kapanacaktır. Yarışma sonuçları 24 Kasım 2011'de saat 10.30'da Morpa Kampüs'ün ana sayfasında ve resmi Facebook sayfasında duyurulacaktır.
 4. "Canım Öğretmenim" adlı yarışmada öğrencilerin kendi öğretmenlerini, öğretmenleriyle ilgili duygu ve düşüncelerini anlattıkları videolar yer almalıdır. Bu konu dışındaki videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 5. Videolarda toplumun herhangi bir bölümünü aşağılayan ifadelere yer verilemez. Dini, siyasi, ahlak dışı söylemlerde bulunulamaz. Bu tür videoları yükleyenler gruptan çıkartılır, gruba tekrar katılması engellenir. Ayrıca kendileri hakkında "Cumhuriyet Savcılığı"na suç duyurusunda bulunulur, yasal takip başlatılır.
 6. Yarışma dönemi boyunca yüklenen videoların hukuki sorumluluğu videoyu yükleyen şahsa (IP adresi tespitine göre) aittir. Üçüncü şahısların telif vs. gibi hak iddia etmesi durumunda Morpa Kültür Yayınları sorumlu tutulamaz. Birbirinin taklidi olan videolar "Yarışma Kurulu"nca değerlendirilir ve gerekli görülürse yarışmadan elenir. Bu videoyu yükleyenler yarışmaya hiçbir şekilde yeniden dahil olmazlar.
 7. Yarışmaya katılan videoları desteklemek amacıyla açılan sahte hesaplardan yapılan beğeniler, değerlendirmeye katılmaz.
 8. Morpa Kampüs, Facebook sitesinin kapanması veya erişilememesi, Facebook'a video yüklenememesi veya paylaşılan videonun beğenilememesi gibi meydana gelecek aksaklıklarda kampanyayı dondurma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.
 9. Yarışmaya katılan öğrenciler, tüm koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Ödüllendirme

 1. Yarışma sonuçlandığında (20 Kasım 2011 saat 24.00) Facebook istatistiklerine göre en çok beğenilen ilk üç videonun sahipleri ile "Morpa Kampüs Yarışma Jürisi" tarafından seçilen ilk üç videonun sahipleri ödüllendirilecektir.
 2. Dereceye giren her video; videoyu çeken öğrenci, onun öğretmeni ve sınıfı olmak üzere toplam üç ayrı ödül alacaktır.
 3. Ödüller yarışmanın sonlanmasından 1 hafta sonra (aralık ayının ilk haftası) öğrencilerin okullarına gönderilecektir.

  Morpa Kültür Yayınları Ltd.
  www.morpakampus.com.tr
  Ankara Caddesi No: 16 Kat: 1 34112 Cağaloğlu - Fatih - İstanbul

Yorum Ekle Arkadaşına Gönder Forma Ekle


Henüz Bu Habere Yorum Yapılmamış

 

www.fenprojem.com  / Gizlilik Politikası / Site Haritası

Copyright © 2002-2015 www.fenokulu.net Vergi No:1590073486
İletişim & Reklam fenokulu@yahoo.com Muharrem Baytekin

Flash Player    Pdf  Reader    Flv Video Oynatıcı