İstediğiniz Şehirleri Seçip, Şehir Ekleye Tıklayınız. Sonrasında Okul Türünü Seçip, Puanı Listele Butonuna Tıklayınız. Şehir Listesi Okul Listesi Şehir Ekle Şehir Çıkart : Fen Liseleri : Anadolu Liseleri : Mes. ve Tek. Anad. Lis. : Anadolu Imam H. Lis. : Sosyal Bil. Liseleri
Eklemek yada çıkartmak istediğiniz şehirlerin üzerine çift tıklamanız yeterlidir. Sistem Listelemeyi Otomatik olarak 15 Ağustos 2016 Tarihinde İlan Edilen Yerleştirme Sonuçlarına Göre Yapacaktır.
 

 

Dikkat: TEOG puan hesaplamaları MEB nın ilgili genelgesinde belirttiği hususlara göre tam ve hatası olarak hazırlanmıştır. 2017 TEOG da hem soruların niteliği hem de sınava giren öğrencilerin nitelik ve niceliği farklı olacağından TEOG puanlarının hesaplanışında farklılıklar oluşacaktır. Bu sebeple, bu sayfada hesaplanan puanları size fikir vermesi amacıyla kullanınız. Bu programı kullanan adayların ve rehber öğretmenlerin bu sene TEOG puanlarının farklı oluşacağını göz önünde tutmaları gerekir. Liselere Giriş Puan Gösterimleri 15 Ağustos 2016 Tarihinde İlan Edilen Yerleştirme Sonuçlarına Göre Liselerin Taban Puan listeleridir.