TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
1 Saat Özel Kurs Fiyatına 1 Yıl Fen ve Teknoloji Dersi Eğitimi
TEKNOLOJİ 05 Ekim 2014 Pazar 16:30 | 10129 Kez okundu

Fen ve Teknoloji Dersini sevdirerek, kalıcılığı arttıracak şekilde sesli ve etkileşimli animasyonlar ile anlatılmış, 4.5.6.7.8. sınıf Fen ve Teknoloji  Dersi Eğitim Cd leri hazırlayarak yayına sunmuştur. 

Yeni sisteme tamamen uygun, ders kitapları ile uyumlu, uygulama ve yapılandırma yaklaşımına göre SBS ve sınıf içi başarıyı arttırmaya yönelik hazırlanmış Fen ve Teknoloji Cd leri sizi başarıya taşıyacaktır.

İnceleyip karar vermeniz için size uygun Fen ve Teknoloji Cd sinin örnek konu anlatımını aşağıdaki linklerden indirip inceleyebilirsiniz.

En üstün kalite ve içerikte hazırlanan bu çalışmaları satın almak isterseniz www.fenokulu.net de bulunan Cd tanıtım barnerine tıklayarak açılan sipariş sayfasında sipariş alanını tıklamanız yeterli.

Bu alanda bulunan ve Kraker Eğitim Sistemleri Bilgisayar Yazılım San.ve Tic. Ltd. Şti ne ait hesap numaralarından birine sipariş bedelini yatırıp bu alandaki formu doldurarak talebinizi bildirin.

Sipariş günü Eğitim Cd niz  formda belirttiğiniz adrese kargo ile yollanacaktır.

Her eğitim Cd ,Kargo ve KDV dahil 35 Ytl dir

 

İyi Çalışmalar .

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular