Dosyalarda Araştır Fenokulunda Araştır
1541 Online (1187 Mobil)
TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
13. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı başlıyor !...
TEKNOLOJİ 30 Mart 2014 Pazar 08:31 | 1674 Kez okundu

Türkiye`de yapılmakta olan en kapsamlı yurtdışı eğitim organizasyonu olma özelliği taşıyan International Education Fairs of Turkey (IEFT), bu yıl 13. Yurtdışı Eğitim Fuarı`nı düzenliyor. 20 ülkeden 100`ün üzerinde üniversite, kolej, dil okulu ve lisenin yer aldığı 13. IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı; 27 Mart`ta Kıbrıs Hidden Garden Center`da, 29-30 Mart İstanbul Hilton Otel`de ve 1 Nisan Adana Hilton Otel`de, 2 Nisan Ankara Sheraton Otel`de ve 4 Nisan İzmir Hilton Otel`de düzenlenecektir. 
 
Fuarlara;  ABD, Almanya, Kanada, İngiltere, Hollanda, Avustralya, Fransa, İsviçre, Polonya, İtalya, İspanya, Macaristan, Malta, Rusya, Çin, Estonya, Litvanya, Güney Afrika, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerden, California State University, University of Connecticut, Macquarie University, Universıty of California San Diego, The State University of Newyork, Trent University Canada, Depaul University, University of Debrecen Tıp Fakültesi, University of Kansas, University of Hartford, Leiden University, Stenden University, European Business School, University of Pecs, University of Sussex, University of Surrey, Stirling University, Heriot Watt University, North Eastern University, University of Southampton, Tallinn University of Technology, HTMI (The School of International Hotel & Tourism Management), Windesheim, University Of Applied Science  gibi saygın üniversiteler ve kolejlerin temsilcileri katılmaktadır

13.IEFT Yurtdışı Eğim Fuarı`nda; lisans, yüksek lisans, doktora, dil okulları, yaz okulları, sertifika, diploma, staj, lise eğitimi, Au Pair, Work & Travel ve burslu eğitim konusunda üniversite ve kolej temsilcilerinden bilgi elde edilebilir, ücretsiz yurtdışı seminerlerine katılınabilir. 
 
ALMANYA ÜNİVERSİTELERİ`DE IEFT FUARLARINDA
 
Avrupa Birliği giriş sürecinde, Türkiye`den Avrupa`ya eğitim almak üzere giden öğrencilerimizin sayısı her geçen gün artmaktadır. Bu kapsamda, Alman Üniversiteleri ve eğitim kurumları özel katılımlarıyla IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları`nda Türk öğrenciler ile buluşup tüm sorularını yanıtlayacak ve Almanya`da parasız lisans, yüksek lisans ve dil eğitimi konusunda öğrencileri bilgilendireceklerdir. 13.IEFT Fuarına katılan bazı Alman devlet üniversiteleri; Georg-Simon-Ohm-Fachhochschule Nürnberg, Martin-Luther-Universität Halle-Wittenberg, Albert-Ludwigs-Universität Freiburg im Breisgau, International University in Germany Bruchsal gGmbH, Technische Universität Hamburg-Harburg, Hochschule Bremen, Hochschule Albstadt-Sigmaringen.  

 
13.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarları yer ve tarihleri:

 

13.IEFT Yurtdışı Eğitim Fuarı`na katılan üniversite ve kolejlerin tam listesi için tıklayınız.

Ücretsiz yurtdışı eğitim seminer programları için tıklayınız
 

Halka açık ve ücretsiz olan fuarlar, 12:00-18:00 saatleri arasında ziyaret edilebilir. Katılımcıları; sürpriz hediye, burs ve çeşitli etkinliklerin beklediği fuarlarla ilgili detaylı bilgi ve online davetiye için tıklayabilir . Veya  0 212 244 42 13 no`lu telefondan bilgi alabilirsiniz.

27 Mart 2008 / Kıbrıs - Atatürk Kültür Merkezi   
12:00–18:00                                                   

29 - 30 Mart 2008 / İstanbul - Hilton Otel Convention Center 
12:00-18:00                                              

1 Nisan 2008 / Adana - Hilton Otel
12:00–18:00

2 Nisan 2008 / Ankara - Sheraton Otel Convention Center
12:00–18:00                                              

4 Nisan 2008 / İzmir - Hilton Otel
12:00–18:00

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Asitler ve Bazlar sonu konu kapsamlı High Score