TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
19 Türk şirketi teknoloji hızlıları arasında
TEKNOLOJİ 19 Kasım 2013 Salı 18:24 | 1330 Kez okundu
DELOITTE`un Avrupa-Ortadoğu ve Afrika (EMEA) bölgesinde en hızlı büyüyen 500 teknoloji firması listesine, Türkiye`den 19 firma girdi.
Londra`nın ünlü Landmark Oteli`nde dün akşam yapılan ödül törenine, Deloitte Türkiye temsilciliği tarafından belirlenen Türkiye`nin en hızlı büyüyen 48 teknoloji firması katıldı.

Bu firmalardan 19`u, Deloitte`un 2007 yılı için belirlediği en hızlı büyüyen teknoloji firmaları listesinde yer aldı. Geçen yılki listeye 21 Türk şirketi girmişti.

En hızlı büyüyen 500 firma arasında yer alan 19 Türk firmasından en iyi dereceyi tutturan ise en hızlı büyüyen 36. firma olmayı başaran Parkyeri İletişim, İnternet, Pazarlama Tanıtım Hizmetleri Ticaret Sanayi Anonim Şirketi oldu.

Parkyeri, Deloitte Türkiye tarafından yapılan bu yılki sıralamada ise birinciliğe oturmuştu. Parkyeri`nin son 5 yılda yüzde 3.433 oranında büyümeyi başardığı açıklandı.

HABER7
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular