TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
3 Boyutlu Beyin
TEKNOLOJİ 09 Mart 2014 Pazar 23:20 | 4868 Kez okundu

Hakkında:

Bu uygulamanın amacı insan beyninin yapısını tanıtmaktır. Bu amaçla uygulamada insan beyni 3 boyutlu olarak gerçeğe uygun bir şekilde en ince ayrıntıları düşünülerek modellenmiştir. Bu uygulama sayesinde insan beyninin yapısını 3 boyutlu olarak keşfedecek, beynin kısımlarını neler olduğu öğreneceksiniz.

Kullanımı:

Beynimizi keşfetmek için yapmanız gereken tek şey uygulamayı açmaktır. Daha sonra sağ alt kısımda yer alan oklar sayesinde modellenen beyni istediğiniz yönde çevirebilecek, “View Labels”  butonuna bastığınız taktirde de beynin kısımlarının adlarını öğrenebileceksiniz.  İsterseniz farenizle beynin üzerine geldiğinizde o kısmın İngilizce adını ekranda görebileceksiniz.

 
Link: http://www.g2conline.org/2022

kaynak: EBA

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
6. Sınıf Başarı Var Soru Bankası