Dosyalarda Araştır Fenokulunda Araştır
1309 Online (1010 Mobil)
TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Acer`dan yeni TravelMate serisi
TEKNOLOJİ 04 Aralık 2014 Perşembe 00:02 | 1314 Kez okundu
SoHo (Small Office – Home Office/Küçük Ofis – Ev Ofis) dünyası için özel olarak tasarlanmış modeller olan TravelMate 4520, TravelMate 5520 ve TravelMate 7520, profesyonel veya küçük ölçekli kurumsal kullanıcıların
Özellikle iş dünyasını hedefleyen ProFile konseptine dayalı bu dizüstü bilgisayarlarda hem hem ergonomi hem de taşınabilme özelliği geliştirilmiş. Böylelikle fazla karmaşa yaratmadan verimliliğin artması sağlanmış. Dayanıklı yapı taşınabilirliği desteklerken yumuşak yüzey de simsiyah tonlarıyla her ofis ortamına uyum sağlayabileceğini gösteriyor.

Acer, bu TravelMate dizüstü bilgisayar serisinde Invilink Nplify teknolojisini kullanıyor. Çoklu ileri iletişim desteğiyle hızlandırılmış kablosuz mobil erişim teknolojisi olan Invilink Nplify yeni veri, görüntü ve ses uygulamalarına imkan verirken üstün performansı ve güvenli ağ bağlantısı da sağlıyor. Acer InviLink Nplify, Acer SignalUp kablosuz teknolojisini tam anlamıyla desteklediği gibi güvenilir ve güvenli bir kablosuz erişim için 802.11 a/b/g/draft-N standartlarına da uyumluluk gösteriyor.

En son Mobile AMD Turion 64 X2 teknolojisine dayanan bu TravelMate modelleri sistem performansını ikiye katlayabilen çift çekirdekli işlemcilerin tüm avantajlarını kullanmakta ve yoğun ofis uygulamalarının (4 GB`a kadar DDR2 hafızası, ileri Enhanced Acer DASP çözümü ile korunan 250 GB kapasiteli sabit disk ile geniş depolama kapasitesi; DVD-Super Multi çift katmanlı optik sürücü ve veri aktarımında kolaylık ve hız sağlayan 5-in-1 kart okuyucu gibi) gerektirebileceği güç ve güvenilirlik ihtiyacını karşılayabilecek ATI M690G çipsetine sahip.

Yeni TravelMate serisi; 14.1inç, 15.4 inç ve 17 inç olmak üzere üç farklı GridVista teknolojisi destekli monitör seçeneğiyle sunuluyor.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
1. Dönem LGS konu kapsamlı High Score