TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Ankesörlü telefondan internete bağlanılacak
TEKNOLOJİ 04 Aralık 2013 Çarşamba 12:27 | 1229 Kez okundu
Ankesörlü telefondan internete bağlanılacak

Türk Telekom 85 bin ankesörlü telefona teknoloji makyajı yapmaya hazırlanıyor. Türk Telekom CEO`su Paul Doany, ankesörlü telefonlardaki devrimi şöyle açıkladı.
Türk Telekom 85 bin ankesörlü telefona teknoloji makyajı yapmaya hazırlanıyor
Türk Telekom, bu yıl 150 bin teknolojiseverin gezmesi beklenen CeBIT Bilişim Euroasia Fuarı`nda düzenlediği basın toplantısında yeni nesil ankesörlü telefonların müjdesini verdi. SMS atıp fotoğraf çekebilen yeni jenerasyon ankesörlü telefonlardan internete girmek de mümkün olacak. Türk Telekom`un yanı sıra Avea, TTNet, Argela ve Innova şirketlerinin yöneticilerinin ilk kez bir arada olduğu basın toplantısında konuşan Türk Telekom CEO`su Paul Doany , ankesörlü telefonlardan internete bağlanmak ve SMS atmak gibi hizmetleri çok kısa zamanda hayata geçireceklerini açıkladı. Doany, &`;Tüm Türkiye`de yatırımlarımız sürüyor. Müşterilerimiz sanki evindeymiş gibi ankesörlü telefondan internete bağlanabilecek. Bunu tüm Türkiye`ye yayacağız” dedi.Cem Yılmaz tanıtacak

Türk Telekom, önümüzdeki günlerde hizmete sunacağı yeni jenerasyon ankesörlü telefonu yine Cem Yılmaz`lı reklamlarla tanıtılacak. Türk Telekom`un reklam yüzü olan Cem Yılmaz, `ankesörlü telefonları` tekrar gündeme getirmek için yeni reklam filmini hazırladığını söyledi. Telekom, internete girip SMS atabilen yeni jenerasyon modeller ve Cem Yılmaz`lı reklam filmleriyle, ankesörlü telefonlardan elde ettiği yıllık 140 milyon dolar ciroyu da artırmayı hedefliyor.

İpli jetonun know how`ını satacağız

Türk Telekom`un reklam yüzü Cem Yılmaz, &`;İpli jeton kendi know how`ımız. Yurt dışına satacağız” diye espri yaptı. Paul Doany de dakika yerine saniye bazlı tarife için onay beklediklerini belirtti.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular