TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Antivirüslü flash bellek
TEKNOLOJİ 03 Ağustos 2013 Cumartesi 09:48 | 2353 Kez okundu

LG`den bigisayarınızı koruyan flash bellek

 

Maksimum güvenlik için LG`nin ``Vaccine`` adını verdiği USB flash belleği bilgisayarınıza taktığınız andan itibaren PC nizi korumaya başlıyor. Bunun için auto-run özelliğini kullanıyor.

Gerçek zamanlı tarama yapabilen USB, veri trafiği kontrolünü kesintisiz sürdürüyor ve istediğiniz zamanda tarama yaptırıp hasarlı dosyalarınızı silebilir ya da tamir edebilirsiniz.

İnternetten ücretsiz olarak yüklenen firmware`ler ile güncelliğinizin devamlılığını sağlıyabiliyorsunuz. İki yıl lisans ile gelen antivirüs bu süre boyunca USB ile kullanılıyor. Sürenin bitiminde ise lisansınızı piyasa fiyatından daha ucuza yenileme imkanınız var. 7 MB/s okuma ve 5 MB/s yazma hızı olan belleğin 512MB ile 8GB arasında değişen kapasiteleri bulunmakta.

Bir kaynakta LG`nin daha önce de kullandığı parmak okuma sisteminin bunun üzerinde de bulunduğu belirtilmiş ilgilenenlere duyrulur. Ürünün satışı ülkemizde heniz yok, bunun çok uzun sürmeyeceği söyleniyor..

haber7

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular