TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Bilim Projeleri Yarışıyor
TEKNOLOJİ 22 Aralık 2013 Pazar 01:25 | 5096 Kez okundu

Eyüboğlu Eğitim Kurumları tarafından düzenlenen 13. Bilim Şenliği 26 Mayıs 2012, Cumartesi günü gerçekleştirilecek. Geniş ilgi alanları olan, fark ederek öğrenen, keşfeden, sorgulayan, öğrenmeye istekli, grup çalışmalarına yatkın öğrenciler yetiştirmek amacıyla organize edilen etkinliğe pek çok farklı okuldan, 4, 5, 6, 7 ve 8`inci sınıf öğrencileri katılacak.

Genç nesilleri araştırmaya yönlendiren, özgüvenlerini artıran, bilime ilgi duymalarını sağlayan bu etkinlik kapsamında bir de proje yarışması organize edilecek. Bilim Şenliği`ne katılan öğrencilerin fen alanında ürettikleri projeleri sergileyip sunacakları yarışmaya okullar her seviyeden en fazla iki projeyle katılabilecek. Öğrenciler projelerini kendilerine verilen 10 dakikalık süre içersinde jüri üyelerine sunacak. Projeler aynı gün, jüri tarafından değerlendirilecek ve bir törenle öğrenciler ödüllendirilecek.
http://www.eyuboglu.com/tr/campusLife/activity/bilimSenligi/2012/Information.aspx

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Asitler ve Bazlar sonu konu kapsamlı High Score