TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Bu da şarjlı bisiklet
TEKNOLOJİ 28 Ocak 2013 Pazartesi 18:02 | 2327 Kez okundu
Bu da şarjlı bisiklet

Şarjlı bisiklet kullanımı yaygınlaştı. Bakın nasıl birşey bu şarjlı bisiklet...
Saatte 30 kilometre hız yapabilen şarjlı bisikletlerin kullanımı sıcaklarla birlikte yaygınlaştı. Motosiklet kullanancılarını emniyet güçlerinin sıkı takip yapması ve yüksek cezalar yazmasının ardından zor günler geçiren vatandaşlar şarjlı bisikletlere yöneliyor.

"Ehliyet ve plaka derdine son" sloganı ile işe koyulan Osmaniyeli motosiklet ve bisiklet satıcısı Bülent Çelik, şarjlı bisikletlerin büyük ilgi görmeye başladığını söyledi.

Şarjlı bisikletlerin trafik, ehliyet, muayene gibi bürokratik engelleri olmadığını ve motosiklet gibi pedal çevirmeden gittiğini aktaran Çelik, satın alma durumu olmayan vatandaşlara ise kiralama yoluna gidiyor.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular