TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Casper`ın yeni gözdesi: Casper NEO
TEKNOLOJİ 25 Aralık 2013 Çarşamba 20:44 | 1307 Kez okundu
Casper`ın yeni gözdesi: Casper NEO

Casper da, son yıllarda trend haline gelen teknojik ürünlerin performanslarının yanında tasarımları öne çıkması anlayışına, yeni Casper NEO ürünü ile ayak uduruyor.
Casper NEO`nun estetik ve ışıltılı siyah piyano kasası, üst bölümünde yer alan parlak alüminyum yüzeyle şık bir birliktelik ortaya çıkarıyor. Casper`ın, bilgisayarı gözden uzak köşelere saklama devrini sona erdireceğini iddia ettiği Casper NEO serisi, ev ve ofisteki dekorasyonun bir parçası gibi sunuluyor.

Power,USB, audio ve kart okuyucu gibi tüketicilerin yoğun olarak kullandığı tüm birimlerin konumlandığı alüminyum bölüm, kullanıcıların erişim ve kullanımını kolaylaştırmak için Casper NEO`nun kasasının üst bölümünde yer alıyor. Optik sürücülerinkolaylıkla açılıp kapanmasını sağlayan açma ve kapama tuşları da, kasanın sağ üst kısmında bulunuyor.

Farklı konfigürasyon seçenekleri ile şıklığın yanı sıra bilgisayarlarından yüksek performans bekleyen kullanıcılara da yönelik Casper NEO serisindeki ürünlerin fiyatları 735 dolar+KDV ile 1699 dolar+KDV arasında değişiyor.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular