TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Championship Manager Hayranlarına Müjde!
TEKNOLOJİ 01 Temmuz 2013 Pazartesi 05:11 | 1225 Kez okundu
Championship Manager Hayranlarına Müjde!

Futbol hayranları tarafından en çok oynanan menajerlik oyunu olan Championship Manager 2008 mobil telefonlarda oynanabilecek. PC`de var olan tüm taktiksel özellikler mob
Eidos Interactive firması tarafından yapılan oyun, mobil platformlarda çalışabilecek duruma getirildi. Oyun Kasım ayında piyasaya sürülerek Championship Manager hayranlarının beğenisine sunulacak.

Mobil cihazlar için geliştirilen oyun tutkunu haline gelen hayranlarını artık hiçbiryerde yalnız bırakmayacak. PC`de var olan tüm taktiksel özellikler mobil versiyonda da var olacak.

Öncelikle bir takım seçip başladığınız oyunda amaç, genç yetenekler keşfedip iyi transferler yaparak takımızı ve kariyerinizde başarıya ulaştırmak.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular