TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Çift Sim Kartlı DST 11 Black Hill
TEKNOLOJİ 23 Mayıs 2013 Perşembe 20:08 | 1418 Kez okundu
General Mobile firması kızaklı kapaklı DST11 Black Hill model cep telefonu ile çift sim kartınızı aynı anda kullanma imkanı sağlıyor. Böylelikle paralel olarak iki farklı sim kartınızı kullanmanız sağlanıyor.
Ayrı hatlar için ayrı telefon taşımak istemeyenler için DST 11 Black Hill, cep telefonunda şıklık ve fonksiyon arayanlar için ideal bir telefon.

General Mobile DST01`in ardından DST 11 Black Hill modeli ile kızaklı kapağın konforunu ve çift sim kartın avantajını kullanıcılara sunuyor.

Her ne kadar DST01 modelinin son kullanıcı tarafından sorunlar yaşadığı söylensede DST 11 Black Hill`in dikkat çekici ve başarılı olduğu söylenebilir. Yinede bu konuda son kararı son kullanıcı vereceği şüphesiz.

Kasanın içinde Multimedya-Çalar veya 1,3 Mega piksel kamera gibi özellikler mevcut. 1 GB büyüklüğünde bir micro-SD kart kutu içeriğine dahil edilmiş. Bunun dışında cihazda herhangi bir yenilik yok. Cihazın fiyatı yaklaşık 320 € + KDV.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Muharrem Baytekin © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
7. Sınıf Başarı Var Soru Bankası