TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
İngilizce Eğitim MP3 ` e Girdi !!!
TEKNOLOJİ 14 Şubat 2013 Perşembe 14:10 | 1521 Kez okundu

 

GTI® İngilizce Eğitim, ingilizce derslerini MP3 ve online ortama taşıyarak, eğitim sistemini teknolojinin son özelliklerini kullanarak yeniledi. Adını Gelişim, Tanıtım ve İletişimin baş harflerinden alan GTI® İngilizce Eğitimin yeni eğitim programı sayesinde, ingilizce derslerinizi MP3 ler sayesinde tekrar edebilirsiniz.

DVD ve MP3 teknolojisini kullanarak görselliği ve işitselliği ön plana alan GTI®, Avrupa Dil Portfolyosuna (CEF) uyumlu eğitimi ve yabancı öğretmenler eşliğindeki konuşma sınıflarıyla, uluslararası standartta üst düzey ingilizce eğitimi veriyor.


İngiltere`ye gitmeden İngilizce öğrenmeye olanak sağlayan GTI®`da, öğrenciler 3 aylık kurlar içerisinde dili anlama ve konuşmaya yönelik ciddi bir birikime sahip olurken, online ortamdan da sürekli kendi seviyelerini tespit etme imkanına kavuşuyor. Özellikle iş dünyasına yönelik kurumsal müşterileri hedefleyen GTI® , uyguladığı eğitim modeli ile dil eğitiminde sayılı kurslar arasına girmeyi hedefliyor. Dil eğitiminde dünyadaki yenilikleri ve gelişmeleri yakından inceleyerek, GTI®`ya taşıdıklarını anlatan GTI® İngilizce Eğitim`in Müdürü Yücel Kıraçbedel, “Önümüzdeki 5 yıl içerisinde, Avrupa Dil Portfolyosuna (CEF) uygun eğitim verilmesi konusu gündeme gelecek. Biz, dünyadaki dil eğitimi konusundaki gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek, GTI®`da uyguluyoruz.
 
  
Amacımız dil öğrenmeyi bir hobiye dönüştürmek. Özellikle MP3`e yüklenen ders kitapları, ingilizce eğitimde bireye ders dışında da işitsel sınıf ortamını yaratacak. Zaman artık, teknoloji devri. Teknolojinin bize kazandırdığı en önemli özellik ise “zaman”. Teknolojide son zamanların modası MP3`ler küçüklükleri sayesinde spor yaparken, yürürken, otobüste veya yemek yaparken müzik dinleme imkanı yanında, artık yeni bir dil öğrenme imkanı da sunuyor. Sektörümüzdeki yenilikleri GTI®`ya taşımaya devam edeceğiz” dedi.
 
 

GTI®`da, Aylık 150 YTL+KDV`den başlayan uygun fiyatlar ile “Her Keseye Uygun Esnek İngilizce Eğitim” hakkında 0212 272 28 14  telefondan veya www.ingilizcekonusuyorum.com `dan bilgi edinebilirsiniz.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular