TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Kablosuz Ağları Haber Veren Tişört
TEKNOLOJİ 07 Haziran 2013 Cuma 01:41 | 1221 Kez okundu
Kablosuz Ağları Haber Veren TişörtBu tişört sayesinde yolda yürürken kablosuz ağ bağlantılarını algılıyor ve sinyalin şiddetini öğreniyorsunuz. Laptopunuzu açmadan internete bağlanıp bağlanamayacağ
ABD`de Ekim ayı sonunda 30 dolara satışa sunulacak tişört, üzerinde bulunan özel bir düzenek yardımı ile bulunduğunuz yerdeki kablosuz ağları algılayabiliyor.

Ekim ayı sonundan itibaren ABD`de 30 dolara satılacak olan tişört, kablosuz ağ keşfettiğinde tişörtün ön yüzündeki animasyonlu ekran şekil değiştirerek uyarı veriyor. Böylece sürekli online olabilceğiniz mekanları tesbit edebilirsiniz.

802.11b ve 802.11g türündeki ağları algılayabilen ürün, 3 adet kumanda pili ile çalışıyor. Tişört, ön yüzündeki animasyonlu elektronik alan çıkarılarak yıkanabiliyor.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular