TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Miniklere cep telefonu
TEKNOLOJİ 24 Ağustos 2014 Pazar 19:33 | 1233 Kez okundu

Artık miniklerde cep sahibi olacaklar. Minikler için tasarlanan cep telefonları...

Kameralı, radyolu, çok fonksiyonlu cep telefonlarına, anaokulu öğrencilerine hitap eden yeni bir model eklendi, Manisa`da 160 YTL`den piyasaya sürülen 20 telefon bir günde tükendi.

Anne ve baba figürlü tuşlarla anne ve babanın kolaylıkla aranabildiği, 20 isimlik rehbere sahip ‘Firefly E100` marka mini telefonların kapışıldığı gören firma sahipleri yeni siparişler verdi. Mavi ve pembe renkli telefonların, 3 GSM şirketinin sim kartıyla da çalışabildiği belirtildi.

Manisa İletişim`in işletmecisi Gürkan Kızıltuğ, Türk halkının cep telefonlarına çok düşkün olduğunu belirterek, “Hergün yeni bir model çıkıyor ve müşterilerin büyük ilgisini çekiyor. Müşteriler neredeyse bir cep telefonunu bir ay kullanmadan yenisini alıyor.

Cep telefonu üreticileri şimdi de küçük çocuklar için cep telefonu üretmeye başladı. 160 YTL`ye sattığımız 20 telefon geldiği gün bitti. Aileler çocuklarının kendilerine kolayca ulaşabilmesi için bu cep telefonlarına ilgi gösteriyor`` dedi.

haber7

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular