TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
N81 8 GB için yarışacaklar!
TEKNOLOJİ 22 Nisan 2014 Salı 21:02 | 1321 Kez okundu

Nokia, Real Football 2008 ve Asphalt 3 isimli oyunları kazananlara N81 8 GB modelini hediye edecek

Oyunların N81 ile oynanacağı turnuva sonunda, her iki oyunda en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye edilecek.

Finlandiyalı mobil iletişim devi Nokia, Nokia N81`in gelişmiş oyun deneyimini tanıtmak amacıyla Türkiye`nin çeşitli bölgelerindeki 10 alışveriş merkezi ve 11 üniversiteyi kapsayan Nokia Nseries mobil oyun tunuvasını 22 Aralık`ta başlatıyor.

Gameloft`a ait Asphalt 3 ve Real Football 2008 isimli oyunlar Nokia N81 ile oynanacak. Düzenlenecek turnuva sonunda her iki oyunda en yüksek puanı alan birer kişiye N81 8GB hediye edilecek. Ayrıca oyun oynayan kullanıcılar verilecek linklerden bu oyunları cihazlarına ücretsiz yükleme şansını yakalayacak.

Yarışmaların gerçekleştirileceği alışveriş merkezi ve üniversite tarihleri şöyle: 22 - 23 Aralık Şişli Cevahir AVM ve Akmerkez, 5 - 6 Ocak İzmir Forum Bornova ve Konak Pier, 12 - 13 Ocak Kanyon ve Tepe Nautilus, 19 - 20 Ocak Ankamall ve Cepa, 24 Aralık Bilgi Üniversitesi, 25 Aralık Yeditepe Üniversitesi, 26 Aralık Koç Üniversitesi, 27 Aralık Mimar Sinan Üniversitesi, 28 Aralık İTÜ, 2 Ocak Bilkent Üniversitesi, 3 Ocak Anadolu Üniversitesi, 4 Ocak Kadir Has Üniversitesi, 7 Ocak Bahçeşehir Üniversitesi,8 Ocak Marmara Üniversitesi, 10 Ocak Ege Üniversitesi.

Mobil eğlence merkezi: N81 8GB

Nokia N81 8GB multimedya bilgisayarı, özel müzik ve oyun tuşları, 3,5 mm kulaklık bağlantı parçası, 3G ve WLAN* bağlantı seçeneği ile tam anlamıyla bir "mobil eğlence merkezi". Nokia N81 8GB`nin zarif, parlak yüzeyi ve kullanıldığında aydınlanan tuşlarıyla, 3 boyutlu multimedya menüdeki içeriklere erişmek son derece kolay ve zevkli oluyor.

8GB gibi büyük bir dahili hafıza kapasitesine sahip olması, kullanıcılara bu multimedya bilgisayarın sunduğu heyecan verici olanaklardan sınırsız yararlanma fırsatı sağlıyor. Oyun tutkunları Nokia N81 8GB`ye bayılıyor!


haber7

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
7. Sınıf Başarı Var Soru Bankası