TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
PKK`nın sitesi çökertildi
TEKNOLOJİ 28 Ocak 2014 Salı 07:23 | 1516 Kez okundu
PKK`nın sitesi çökertildi

PKK`nın ilk eylemleri nedeniyle açtığı internet sitesi Türk hacker`larca çökertildi
15 Ağustos 1984 yılında Eruh ve Şemdinli`yi basarak başlattığı terör olaylarının yıldönümü nedeniyle terör örgütü yandaşlarının internet üzerinden açtığı site, bir hacker tarafından çökertildi.

İçerisinde radyo ve sohbet odalarının bulunduğu ve terör örgütü lehine propagandalarda bulunulan site, Adıyamanlı hacker Subsystem tarafından çökertildi.

Hack`lediği siteye müzik olarak Mehter Marşı`nı koyup Türk bayrağını ana sayfaya resim olarak yerleştirerek üzerine de ``Kahrolsun PKK, Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti`` yazılarını yazan Subsystem, sayfanın en üst bölümüne ekip arkadaşlarının adlarını yazdı.

Terör örgütü yandaşlarına çökerttiği sitede yazılar yazan Subsystem, "Siz siz olun bizi iyi tanıyın. Sizler bundan sonra Türkiye`de adam yerine konulmayacaksınız. Bizler Müslüman`ız, bizleri iyi tanıyın. Bu bir Türk Hacker Operasyonu`nun başlangıcıdır" diye mesaj verdi.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular