TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Smile ADSL`den yeni kampanya
TEKNOLOJİ 06 Aralık 2014 Cumartesi 02:32 | 1964 Kez okundu

Smile ADSL`den yapılan yazılı açıklamada, şirketin, 1 megabit hızında 4 GB kotalı ``EKO Limitli`` ve 8 megabite kadar ulaşabilen hıza sahip, 4 GB ve 6 GB ile sınırsız kota alternatifleri sunulan ``EKO Limitsiz`` internet bağlantı paketlerini çıkardığı belirtildi.

Kampanya kapsamında EKO Limitli paketin fiyatının aylık 26,81 lira olduğu ve 3 ay ücretsiz kullanım imkanının verildiği dile getirilerek, ``EKO Limitsiz paketinin aylık ücretleri, 8 megabite kadar hızlı 4 GB limitli internet 29 lira, aynı hızda 6 GB kotalı internet 39 lira, sınırsız internetin fiyatı ise 49 lira olarak sunuluyor`` denildi.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular