TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Sonunda Talim Terbiye Hatayı Düzeltti.
TEKNOLOJİ 20 Şubat 2014 Perşembe 16:16 | 10073 Kez okundu

09.09.2008 de 8. sınıf Fen ve Teknoloji müfredatında değişiklik yaparak yeni Fen ve Teknoloji müfredatını http://ttkb.meb.gov.tr/ de yayınlayan Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı, 6. sınıfların 2. ünitesi Kuvvet hareket konusu içeriğini  müfredattan  yanlışlıkla çıkartmıştı. Yaklaşık 1 hafta boyunca yaptığımız haber ve Talim Terbiyede bulunan tüm mail adreslerine yapılan yanlışlık ile ilgili mail gönderimleri sonucu  6. sınıfların 2. ünitesi Kuvvet hareket konusu içeriği tekrar Fen ve Teknoloji müfredatına girdi. Yaklaşık 13 sayfalık müfredatın bu bölümü 19.09.2008 itibari ile artık olması gereken yerde. Yanlız 6.7.8. sınıf Fen ve Teknoloji müfredatının sayfa numaraları karışmış sayfa ayarları bozulmuş durumda. Bunuda 10 gün sonra eksikliğin farkedildiği anda alel acele yapılan durumu kurtarma ve müfredatın asıl nüshasının bulunamayışı sonucu oluşan bir durum olarak  düşünebiliriz.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular