TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Proje Yarışması 2009 Yılı Başvuru Süreci Başladı
TEKNOLOJİ 20 Eylül 2014 Cumartesi 22:23 | 7574 Kez okundu


2008-2009 dönemi için TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması başvuru süreci başladı. Başvuru koşulları ve program hakkında detaylı bilgi için aşağıdaki web adresinden bilgi alınabilir.

 

  

TÜBİTAK Proje Yarışması 2009 Yılı Başvuru Süreci Başladı

TÜBİTAK Proje Yarışması 2009 Yılı Başvuru Süreci Başladı
 


 

Proje Yarışmasına başvururu yapmak isteyen öğrencilerin yararlanabileceği ilgili belgelere aşağıdaki linklerden ulaşılabilmektedir.


 

NOT:


 

2007-2008 öğretim yılında Sosyoloji alanı dahil edilen TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması`na 2008-2009 öğretim yılından itibaren "Tarih" alanındaki projeler de katılabilecek.


 

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destekleme Daire Başkanlığı (BİDEB) tarafından 1968 yılından bu yana düzenlenen Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması`nda, Bilgisayar, Biyoloji, Fizik, Kimya, Matematik ve Yer Bilimi  alanlarındaki projeler yarışıyordu. Yarışma kapsamına 2007-2008 öğretim yılından itibaren “Sosyoloji”, 2008-2009 öğretim yılından itibaren ise "Tarih" eklendi.


 

TÜBİTAK Ortaöğretim Öğrencileri Arası Araştırma Projeleri Yarışması`nda, tarih alanında dereceye giren öğrencilerin, ÖSS sonucunda, ek katsayı uygulamasından yararlananıp yararlanamayacakları 2009 yılında ÖSYM tarafından açıklanacaktır.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular