TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Türkiye 16. Zeka Oyunları Yarışması ( Son katılım 12.11.2011)
TEKNOLOJİ 12 Haziran 2013 Çarşamba 04:01 | 5459 Kez okundu

Türkiye 16. Zeka Oyunları Oyun 2011′e katılmak için son iki güne girildi. Türkiye Zeka Vakfı`nın Milli Eğitim Bakanlığı, TÜBİTAK, TOBB ve ODTÜ`nün destekleriyle düzenlediği yarışma, Türkiye`nin en büyük zeka oyunları organizasyonu olma niteliği taşıyor. Her yıl olduğu gibi binlerce kişi, Türkiye Zeka Oyunları yarışması sayesinde kendilerini sınıyor ve hoşça vakit geçiriyor. Oyun 2011, her yaştan ve eğitim düzeyinden yarışmacıya açık ve ücretsiz. Katılmak için eleme sınavı sorularını 11 Kasım Cuma gecesine kadar cevaplayarak Türkiye Zeka Vakfı`na iletmek yeterli. Yarışmaya katılmak için tıklayınız.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
6. Sınıf Başarı Var Soru Bankası