TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
UNICEF`li e-postalara dikkat
TEKNOLOJİ 06 Eylül 2013 Cuma 17:02 | 1459 Kez okundu
UNICEF`li e-postalara dikkat

UNICEF, son dönemde e-posta ile gönderilen mesajlara karşı uyardı.
UNICEF, son dönemde e-posta ile gönderilen &`;Afrika`da açlıktan ölmek üzere olan çocuklar” adına yardım kampanyasıyla ilgileri olmadığını duyurdu.

UNICEF Türkiye Milli Komitesi`nin web sayfasında yer alan duyuruda, son günlerde elektronik postayla duyurusu yapılan yardım kampanyasına itibar edilmemesi, UNICEF`i desteklemek isteyenlerin komiteyle temasa geçmesi istendi.

UNICEF ile herhangi bir ilgisi bulunmadığı bildirilen elektronik posta mesajı, şöyle:

&`;Afrika`da açlıktan çocuklar ölmekte, UNICEF`in MSN ile yaptığı anlaşma sonucu, ölen ve geriye kalan çocuklar için yardım kampanyası başlatılmıştır. Bu maili ne kadar çok kişiye gönderirseniz, bu anlaşma gereği 5 avro UNICEF`in hesabına geçecektir. Afrika ve tsunami çocuklarımıza şefkat çağrısı kampanyamıza katılın lütfen. Aldığınız bu mail ve az sonra göndereceğiniz mailiniz 10 avro kazandırdı bile UNUICEF`e. Lütfen ölmekte olan çocukları yaşatalım. Her 3 saniyede bir çocuğun açlıktan öldüğünü unutmayalım. Bu maili tüm yakınlarımıza yollayalım.”
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Asitler ve Bazlar sonu konu kapsamlı High Score