TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Yarı fiyatına laptop izdihamı
TEKNOLOJİ 08 Temmuz 2014 Salı 07:50 | 1349 Kez okundu
Yarı fiyatına laptop izdihamı

Ucuzluğu duyan mağazaya akın etti. 350 laptop 10 dakikada satıldı...
Uluslararası mağazacılık zinciri Electro World`ün Türkiye`deki ilk mağazası, ESAS Holding işbirliği ile bugün Bursa`da açıldı. Sabahın erken saatlerinde mağaza önünde yaklaşık 2 bin kişilik kuyruk oluşturan müşteriler açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından mağazaya alındı ve yarı fiyattan satılan 350 laptop 10 dakikada tükendi.

Avrupa çapında elektronik mağazacılık alanında uzmanlaşmış DSG International plc`nin (DSGİ) önde gelen markalarından biri olan Electro World, ESAS Holding ve ODESA işbirliği ile 20 bin ürün çeşidinin bulunduğu Türkiye`deki ilk mağazasını, Bursa Korupark Alışveriş Merkezi`nde bugün törenle açtı. Firmanın tanıtım için dağıttığı broşürlerden piyasada yaklaşık 1500 YTL satılan laptobun, açılış nedeniyle 699 YTL`ye satılacağını öğrenenler, sabah saat 07.00 sıralarında mağaza önünde kuyruk oluşturmaya başladı. Çevik Kuvvet ekiplerinin yanı sıra 30 özel güvenlik personelinin de hazır bulunduğu açılışta, kurdele kesimine kadar yaklaşık 2 bin kişilik kuyruk oluştu. Ankara, Eskişehir ve Balıkesir`den bilgisayar almak için gelenler de yaklaşık 3 saat sıra bekledi.

Saat 10.00`da, mağazanın açılış kurdelesini, Electro World Genel Müdürü Ali Serhan Şahin, Electro World Proje Direktörü Bruno Meyer ve GSGİ Murahhas Azası Per Bjorgas birlikte kesti. Kurdele kesiminin ardından mağazanın kapıları açılırken, herkes kampanyalı ürün olan laptop standına akın etti. Stant önünde zaman zaman izdiham oluştu. Güvenlik görevlileri, kargaşayı önlemeye çalıştı. Yaklaşık 10 dakika içerisinde stoklarda bulunan 350 laptobun tamamı satıldı.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular