TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
www.fenokulu.net Artık Size 3 Kat Hızlı Ulaşıyor
TEKNOLOJİ 22 Kasım 2013 Cuma 23:50 | 9480 Kez okundu

www.fenokulu.net i saat 13.00 ile 23.00 arası ortalama aynı anda 7.000 öğrenci ve öğretmen kullanmaktadır. Günlük ziyaret eden öğretmen ve öğrenci sayısı 50.000 i geçmekte, bu 50.000 kişi yaklaşık 250.000 i aşkın sayfa ziyaret etmektedir. Bu her geçen gün bu sayılar artmaktadır. Bu sebeple www.fenokulu.net erişimini 5 Mbit/Sec dan 15 Mbit/Sec a çıkartmıştır. Artık okulda veya evde istediğiniz saatte en hızlı şekilde www.fenokulu.net e ulaşabilirsiniz.  www.fenokulu.net in hiçbir bölümü ücretli değildir. Tüm alanlar üyelik olmadan sınırsızca ziyaret edilebilmektedir. Tüm içerik, Türkiye`nin her köşesinden destek veren 5900 civarı Özel veya Devlet kurumlarında çalışan Fen ve Teknoloji öğretmeni tarafından sağlanmaktadır. Tüm içerik MEB müfredatına uygun olarak hazırlanıp, en güncel ve gerekli olan hali ile sunulmaktadır.
Bu oluşum ve hizmetler kendi kendini finanse etmektedir. Herhangi bir ticari amaç veya kazanç düşünülmeden sunulmaktadır. Oluşan maliyet reklam gelirleri ile karşılanmaya çalışılmaktadır.
Tüm çalışmalara destek olan öğretmen ve öğrenciler teşekkürler.

Fatih Akyüz
www.fenokulu.net Sahibi ve Yöneticisi
Karabük Anayasa İ.O.O. Fen ve Teknoloji Öğretmeni

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
5. Sınıf Başarı Var Soru Bankası