TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Far Cry 2`den yeni görüntüler
TEKNOLOJİ 11 Ekim 2014 Cumartesi 03:04 | 1855 Kez okundu

Bilgisayarların yanı sıra Xbox 360 ve PlayStation 3 konsollarını da yüksek kalitede görselliğe doyuracak olan Far Cry 2 için yeni ekran görüntüleri yayınlandı. 2006 yılında Crytek tarafından Ubisoft`a satılan oyun, Crytek`in geçtiğimiz yıla damgasını vuran FPS oyunu Crysis`in yerini bu yıl dolduracak gibi görünüyor.

Tamamen Rastgele Haritalar

Tamamen açık uçlu ve çizgisellikten uzak yapıda, önceden hazırlanmamış Afrika topraklarında ilk oyuna benzer mekanlarda geçecek olan Far Cry 2`de bir düzine oynanabilir karakterden birini seçip onunla maceraya atılacağız. Diğer 11 karakter ise takım kurup aralarında maç yapmaktan ziyade, NPC karakterler olarak yönettiğimiz kişiye oyun boyunca çeşitli yardımlarda bulunacak.

En üst kalitede görsel öğeler içereceği, yayınlanan yeni ekran görüntülerinden de anlaşılan Far Cry 2, eylül ayında hem konsol hem de PC sahiplerinin yüzünü güldürecek şekilde piyasaya çıktığında oyun dünyasında dengeleri bir kez daha değiştirecek gibi görünüyor.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..

Pencereyi Kapat
High Score Fen LGS Deneme