TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
TAD dan Teleskop edinmek isteyenlerlere yardım
TEKNOLOJİ 22 Nisan 2013 Pazartesi 14:15 | 4293 Kez okundu

Türk Astronomi Derneğinin değerli üyeleri ve 2009 Dünya Astronomi Yılı etkinliklerine kişi veya kurum olarak katılan değerli dostlarımız,

DAY2009 etkinlikleri Türkiye`de de büyük bir ilgi gördü.

Bu konuda her türlü bilgiye www.astronomi2009.org  web sitemizden ulaşabilirsiniz.  

Ucuz ve küçük çaplı teleskoplara olan istekleri karşılamak için DAY2009 etkinliklerinde Türk Astronomi Derneği`ne destek olan Optronik A.Ş. kâr almadan, TAD`a verilen özel fiyatlarla teleskop getiriyor. Teleskopların dağıtımı TAD tarafından yönlendiriliyor. Teleskoplarla ilgili bilgi aşağıdadır. Edinmek isteyenlerin TAD Genel Sekreteri  Prof.Dr. Zeynel Tunca`ya ([email protected] e-posta adresine)  kısa bir mesaj yazarak, isimlerini, istedikleri teleskop sayılarını ve okul ve kurumlar olarak planladıkları etkinlikleri belirtmeleri gerekmektedir. Bu isteklerin karşılanması için TAD tarafından öncelik sıralaması ile hazırlanacak dağıtım listeleri Optronik A.Ş. ye aktarılacaktır.  Lütfen doğrudan Optronik A.Ş. ye yazmayınız.

Skylux teleskopların kullanım kılavuzunun Türkçe  çevirisi de bu duyuru ve logolarla birlikte dağıtılan teleskopların kutularına konuyor. 

Optronik A.Ş. ye sağladıkları bu çok değerli olanak için, teleskopların sipariş ve dağıtımı sırasındaki katkıları için teşekkür eder,  herkese zevkli gözlemler dilerim.

 

M. Ali Alpar

Türk Astronomi Derneği Başkanı 

 

 

MEADE-BRESSER,

Skylux model, (70 mm mercek çapı/700mm odak uzaklığı)

Ekvatoryal kundaklı ve Mercekli tip Teleskop.

 

Optronik A.Ş.den bildirilen KDV ve kargo dahil teslim fiyatı: 160 TL.

 

Ayrıntılı bilgi
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..

Pencereyi Kapat
High Score Fen LGS Deneme