61 Online (32 Mobil)

 

 

TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Turkcell Messenger`e, İngiltere`den ödül
TEKNOLOJİ 14 Ekim 2013 Pazartesi 13:35 | 745 Kez okundu
Turkcell Messenger`e, İngiltere`den ödül

Turkcell`in “Anında Mesajlaşma” servisi Turkcell Messenger, İngiliz Global Telecoms Business dergisi tarafından “En Yenilikçi Mobil Anında Mesajlaşma Servisi” ödülüne la
İngiltere`de yayımlanan ve telekomünikasyon sektöründe faaliyet gösteren firmaların yöneticilerinin yakından takip ettiği Global Telecoms Business dergisi, bu yıl ilk kez dağıttığı Yenilikçilik Ödülleri kapsamında “şirket ve tüketici servislerinde yenilikler” kategorisinde Turkcell`in “Anında Mesajlaşma” servisi Turkcell Messenger`ı “En Yenilikçi Mobil Anında Mesajlaşma Servisi” ödülüne uygun gördü.

Turkcell Katma Değerli Servislerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Cenk Serdar, “Bu ödül Turkcell`in inovasyona verdiği değerin yurtdışında da Türkiye`deki kadar ses getirdiğinin sevindirici bir göstergesi. 2005 yılı başında pazara sunduğumuz Turkcell Messenger servisi, dünyadaki ilk mobil anında mesajlaşma servislerinden biri olmasının yanısıra kısa sürede diğer dünya operatörlerine de örnek oluşturan bir servis haline geldi. Bu tip yenilikçi uygulamalarla müşteri trendlerini oluşturmaya devam edeceğiz.” dedi.
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
 
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..

Pencereyi Kapat