TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
7 yaşındaki oğlunu pencereden attı
TEKNOLOJİ 15 Haziran 2013 Cumartesi 04:24 | 1236 Kez okundu
7 yaşındaki oğlunu pencereden attı

Bolu`da psikolojik tedavi gördüğü belirtilen bir annenin, 7 yaşındaki oğlunu, oturduğu evlerinin camından attığı iddia edildi.
Gölyüzü mahallesindeki Şehit Gani sokakta oturan ve psikolojik tedavi gördüğü belirtilen Yeliz B.`nin (25), 7 yaşındaki oğlu V.B.`yi 2. katta bulunan evlerinin camından attığı ileri sürüldü. Camdan düşen V.B.`yi gören komşuları sağlık ekiplerine haber verdi.

Olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra V.B., Köroğlu Devlet Hastanesi`nde tedavi altına alındı. Yetkililer, V.B.`nin hayati tehlikesinin bulunduğunu söylediler. Oğlunu camdan attığı iddia edilen anne Yeliz B. ise polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

haber7
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular