TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
ADSL`de indirim üstüne indirim
TEKNOLOJİ 27 Ocak 2013 Pazar 10:17 | 1364 Kez okundu
Grevin ardından Türk Telekom`un toptan ADSL tarifelerinde aralık ayı için indirime gitmesi, perakende tarifelere yansımaya başladı. Smile adsl, 1-31 Aralık tarihleri arasında geçerli olacak 3 yeni kampanyasını başlattı.
Şirket, düzenlediğikampanya kapsamında aylık tarife ücretlerini indirerek ücretsiz modem ile limitsiz internet erişimi sağlıyor.

`Modemsiz kampanya`, `Kablolu modemli kampanya` ve `Kablosuz modemli kampanya` aadıyla üç ayrı seçenek sunan firma, tüm paketlerde aralık ayı boyunca limitli paketlere limitsiz erişim hediye ediyor. Aylık erişim ücretleri de her üç kampanyada da 6 aylık indirimli fiyatlarla tüketicilere sunuluyor.

Örneğin, `Kablosuz modemli kampanya`da aylık ücret 29 YTL yerine 6 ay süresince 24.99 YTL olarak fatura ediliyor. Ayrıca kablosuz modem ücretsiz verilirken, 30 YTL değerindeki kurulum da ücretsiz olarak yapılıyor.

www.smileadsl.com

HABER7
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular