TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
BenQ T700 3 inç Dokunmatik Ekranlı
TEKNOLOJİ 18 Nisan 2013 Perşembe 20:52 | 1169 Kez okundu
BenQ T700 3 inç Dokunmatik Ekranlı



BenQ`nun yeni model dijital fotoğraf makinelerinden T700, dünyanın en ince 3 inç dokunmatik ekranlı dijital fotoğraf makinesi olma özelliğine sahip.

BenQ T700, paslanmaz çelik bir gövdede, seçkin tasarımı ve renkgarenk özellikleri ile 7MP görüntü sağlıyor. 3 inç genişliğindeki dokunmatik ekranı, tüm farklı ve üstün özellikleri ile 14.9mm inceliğindeki gövdeye sığdırılmış.



232.000 piksel çözünürlüklü ekranında en temiz ve en net görüntüye ulaşılıyor. İyi görüntü için TV ya da bilgisayar aramaya, dahası gözlerinizi kısarak bakmaya gerek kalmıyor. BenQ T700 dokunmatik ekran özellikleri de benzerlerinden ayrılıyor.



Pentax smc lensleri yardımıyla yüksek kontrastlı resimleri yüksek renk doygunluğu ile elde edilmesini olanaklı kılıyor. 7 katmanlı yapısı ile hem yüzey yansımaları düşürüyor hem de kızılötesi ışınları azaltıyor. Böylece resimdeki her küçük köşe daha keskin algılanıyor ve "Kayan Lens Sistemi" sayesinde daha temiz ve net resimler elde ediliyor.



T700 ile VGA/MPEG-4 formatında 640x480 piksel çözünürlüğünde saniye 30 kare ile sesli video kaydı yapabiliyor, fotoğraflarınızda genişletmek istediğiniz kısım üzerine parmağınız ile dokunmanız yeterli oluyor.



Ürünün 37.5-112.5mm(35mm eşdeğeri) objektifi, 3x optik yakınlaştırma, 4x dijital yakınlaştırma yapmaya imkan veriyor. 12 MB dahili belleği bulunan BenQ T700`nin kapasitesini SD kart ile arttırabilmek mümkün. Pilsiz 120 gram ağırlığında, 91.0x59x16.9 (14.9 en ince) mm ebatlarındaki BenQ T700 Dijital Fotoğraf Makinesi, siyah, kırmızı, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle 280 dolar+KDV fiyatla satılıyor.



Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular