TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Fen ve Teknoloji Öğretmenleri 22 Ocak`ta Ankara`da
TEKNOLOJİ 19 Eylül 2014 Cuma 22:17 | 6855 Kez okundu

Fen ve Teknoloji dersi öğretmenleri 22 Ocak 2012 tarihinde Ankara`da olacaklar. Kendi tabirleriyle, “Yıllarca Ankara`ya maç için, başvuru için, tayin için, üniversite için, sınav için, konser için, protesto için gittik. Bu sefer sadece paylaşmak için gidiyoruz!” diyorlar.

İlköğretim Fen ve Teknoloji öğretmenleri bilgi, birikim ve deneyim paylaşımlarının mesleki gelişimlerine katkı sağlaması amacı ile 22 Ocak 2012 Pazar günü 09:30-17:30 saatleri arasında Ankara Başkent Öğretmenevi`nde bir araya geliyorlar.

Tüm organizasyon ve finans maliyetinin öğretmenler tarafından karşılandığı Türkiye Fen ve Teknoloji Öğretmenleri 1. Paylaşım Toplantısı bu yönüyle bir ilk örnek. Toplantıda, her öğretmenin ortalama 5 sınıf ve 200 öğrenci ile paylaştığı pratik uygulama örnek ve çalışmalarının geniş bir ağ üzerinden tüm Türkiye`ye yayılması hedeflenmektedir. 

Türkiye`nin farklı illerinden 180`den fazla gönüllü öğretmenin kayıt yaptırdığı etkinliğe Prof. Dr. Ziya Selçuk, Prof.Dr. Ethem Derman, Doç. Dr. Nurdan Kalaycı, Dr. Ahmet Nuri Akay, Elgiz Henden, Fatih Gizligider, Mahmut Yılmaz, Mert Koçer, Fatih Akyüz ve Burcu Yeniceli, sunumları ile katılıyorlar. Paylaşım toplantısında, genç Fen ve Teknoloji öğretmenlerine, “Bir öğretmen çok şey değiştirebilir” anlayışından örnekler sergilenecek.

Detaylı bilgi almak için tıklayabilir ya da [email protected] adresinden Fatih Akyüz`e ulaşabilirsiniz.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
5. Sınıf Başarı Var Soru Bankası