TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Google Earth Uçak Similasyonu
TEKNOLOJİ 01 Aralık 2013 Pazar 13:39 | 3621 Kez okundu
Google Earth Uçak Similasyonu

Google Earth içinde gizli bir uçak simülatörü olduğunu biliyor muydunuz? Evet yanlış duymadınız. Dünya ve uzayı izlettiren Google Earth, uçuş similatörünü devreye soktu. Reklamı ya
Dünyadan sonra kullanıcılarına uzayın derinliklerini de izlettiren Google Earth, şimdi de uçuş similatörünü sessiz sedasız devreye soktu.

Flight Simulator deyince hemen akla Microsoft Flight Simulator oyunu geliyor. Google Flight Simulator`ı şimdilik bu kadar profesyonel değil ama yakın zamanda çok daha iyi olacağı kesin.

Google Earth Flight Simulator`ı kullanmak için Google Earth`ün 4.2 versiyonunu kurmanız gerekiyor. Google Earth`ü açtıktan sonra Ctrl+Alt+A (A büyük harf olacak yada Ctrl+a) tuşuna basıp yada Tools menüsünden Enter Flight Simulator`u seçmeniz gerekiyor. Şimdilik iki tip uçak seçebiliyorsunuz (F16 ve SR22).

Eğer joystick kullanıyorsanız programın joystick desteğide mevcut.


Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Muharrem Baytekin © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
6. Sınıf Başarı Var Soru Bankası