TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
MSN`de istediğiniz kılığa girebilirsiniz
TEKNOLOJİ 31 Temmuz 2013 Çarşamba 19:13 | 1173 Kez okundu
MSN`de istediğiniz kılığa girebilirsiniz

MSN`de Webcam kullanırken kendi görüntüsünü yayınlamaktan sıkılanlara müjde. Kendi sanal yüzünüzü oluşturabileceksiniz.. Üstelik sanal yüz ifadeniz sizinle aynı hareketl
MSN`de Webcam kullanırken kendi görüntüsünü yayınlamaktan sıkılanlara müjde. Hyundai`nin tüketici elektroniğinde Türkiye`deki tek distribütörü olan Sönmez AGB`nin ilk kez CeBIT Biişim Euroasia fuarında tanıttığı Trand marka Webcam internette kendi sanal yüzünüzü oluşturma imkanı sunuyor.

Yahoo, skype, MSN gibi anında mesajlaşma programlarında oluşturulan yüz ifadesi o anda kullanıcıyla aynı hareketleri yapıyor. Webcam ayrıca sade bir kamera olarakta kullanılabiliyor. Trand marka Webcam`in iki farklı modeli 29 ve 32 YTL fiyatla fuardan sonra satışa sunulacak.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular