TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Morpa Kampüs Ödüllü "Canım Öğretmenim Yarışması"
TEKNOLOJİ 09 Aralık 2013 Pazartesi 03:45 | 12813 Kez okundu

Yarışma Detayları;

http://www.facebook.com/morpakampus

 

Yarışmaya Nasıl Katılacaksınız?

 1. "Canım Öğretmenim" yarışmasına katılmak isteyen öğrenciler, öğretmenleri hakkındaki duygu ve düşüncelerini anlatan bir videoyu "Morpa Kampüs" resmi Facebook sayfasının duvarına yükleyerek yarışmaya katılabilirler.
 2. Videosunu "Morpa Kampüs" resmi Facebook sayfasının duvarına yükleyerek yarışmaya katılan öğrenciler, videolarının daha çok "beğeni" alması için arkadaşlarından, ailelerinden ve Facebook`ta üyesi oldukları gruplardan destek alabilirler.

Yarışmanın Kuralları

 1. Bu yarışmaya katılabilmek için Morpa Kampüs üyesi olmanız gerekmektedir. Morpa Kampüs üyesi olmayan öğrencilerin videoları değerlendirmeye kesinlikle alınmaz. Bu öğrenciler dereceye girmiş olsalar bile dereceleri iptal edilir ve kendileri yarışma dışı bırakılırlar.
 2. "Canım Öğretmenim" yarışmasına Morpa Kampüslü her öğrenci sadece bir defa katılabilir. Birden fazla video yükleyen üyeler yarışma dışı bırakılırlar ve hiçbir hak talebinde bulunamazlar.
 3. Bu yarışma 14 - 20 Kasım 2011 tarihleri arasında yapılacaktır. 20 Kasım saat 24.00`da yarışma sayfası üyelerin katılımına kapanacaktır. Yarışma sonuçları 24 Kasım 2011`de saat 10.30`da Morpa Kampüs`ün ana sayfasında ve resmi Facebook sayfasında duyurulacaktır.
 4. "Canım Öğretmenim" adlı yarışmada öğrencilerin kendi öğretmenlerini, öğretmenleriyle ilgili duygu ve düşüncelerini anlattıkları videolar yer almalıdır. Bu konu dışındaki videolar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 5. Videolarda toplumun herhangi bir bölümünü aşağılayan ifadelere yer verilemez. Dini, siyasi, ahlak dışı söylemlerde bulunulamaz. Bu tür videoları yükleyenler gruptan çıkartılır, gruba tekrar katılması engellenir. Ayrıca kendileri hakkında "Cumhuriyet Savcılığı"na suç duyurusunda bulunulur, yasal takip başlatılır.
 6. Yarışma dönemi boyunca yüklenen videoların hukuki sorumluluğu videoyu yükleyen şahsa (IP adresi tespitine göre) aittir. Üçüncü şahısların telif vs. gibi hak iddia etmesi durumunda Morpa Kültür Yayınları sorumlu tutulamaz. Birbirinin taklidi olan videolar "Yarışma Kurulu"nca değerlendirilir ve gerekli görülürse yarışmadan elenir. Bu videoyu yükleyenler yarışmaya hiçbir şekilde yeniden dahil olmazlar.
 7. Yarışmaya katılan videoları desteklemek amacıyla açılan sahte hesaplardan yapılan beğeniler, değerlendirmeye katılmaz.
 8. Morpa Kampüs, Facebook sitesinin kapanması veya erişilememesi, Facebook`a video yüklenememesi veya paylaşılan videonun beğenilememesi gibi meydana gelecek aksaklıklarda kampanyayı dondurma ya da iptal etme hakkını saklı tutar.
 9. Yarışmaya katılan öğrenciler, tüm koşulları kabul etmiş sayılırlar.

Ödüllendirme

 1. Yarışma sonuçlandığında (20 Kasım 2011 saat 24.00) Facebook istatistiklerine göre en çok beğenilen ilk üç videonun sahipleri ile "Morpa Kampüs Yarışma Jürisi" tarafından seçilen ilk üç videonun sahipleri ödüllendirilecektir.
 2. Dereceye giren her video; videoyu çeken öğrenci, onun öğretmeni ve sınıfı olmak üzere toplam üç ayrı ödül alacaktır.
 3. Ödüller yarışmanın sonlanmasından 1 hafta sonra (aralık ayının ilk haftası) öğrencilerin okullarına gönderilecektir.

  Morpa Kültür Yayınları Ltd.
  www.morpakampus.com.tr
  Ankara Caddesi No: 16 Kat: 1 34112 Cağaloğlu - Fatih - İstanbul

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
7. Sınıf Başarı Var Soru Bankası