TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Projektörlü Telefon da Çıktı
TEKNOLOJİ 18 Aralık 2013 Çarşamba 23:32 | 3792 Kez okundu

Büyük telefon üreticileri düşünedursun, Epoq Multimedia isimli şirket dünyanın yaygın satışa uygun ilk projektörlü cep telefonunu yaptı.
 
Telefon kısmı 3 band GSM, GPRS, 2.4 inç VGA dokunmatik ekran, 1.3 megapiksel fotoğraf makinesi, mp3 zil tonu desteği gibi kendi halinde özellikleri var.
 
Dokunmatik ekranlı, medya oynatıcılı üç bant cep telefonu Epoq EGP-PP01, sahip olduğu dahili projektör sayesinde görüntüyü VGA çözünürlüğünde (640x480) duvara ya da perdeye yansıtabiliyor. Hatta dileyenler, DVD oynatıcı ya da taşınabilir medya oynatıcılarını telefona bağlayıp projektörün nimetlerinden yararlanabiliyor.
 
Ses için telefonun kendi hoparlörleri kullanılabiliyor ya da ayrı bir ses sistemi bağlanabiliyor. Ancak, cihazın hafıza kapasitesi ve kart yuvası olup olmadığı belli değil. 2 saat boyunca kesintisiz yansıtma sağlayan telefonun fiyatı ise 550 dolar.

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
7. Sınıf Başarı Var Soru Bankası