TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
Sesli e-mail gönderebilirsiniz
TEKNOLOJİ 26 Temmuz 2013 Cuma 10:46 | 1296 Kez okundu
Sesli e-mail gönderebilirsiniz

Mynet, sesli e-mail hizmetini kullancıların hizmetine sundu.
Mynet`ten yapılan açıklamada, Mynet AR-GE departmanının geliştirdiği yeni uygulama ile artık e-mail`lerin hem yazılı hem de 45 saniyelik sesli mesaj olarak gönderilebildiği, Mynet sesli e-maili kullanmak için özel bir program indirmeye gerek olmadığı, sistemin Türkçe ve kolay kullanım avantajına sahip olduğu belirtildi.

Açıklamada, Sesli e-mail hizmetinden yararlanmak isteyen kişinin öncelikle Mynet`e ücretsiz üye olması gerektiği, Mynet üyelerinin ise yenilenen e-mail sayfasından ``Sesli e-mail gönder`` butonuna basarak, kolaylıkla sesli e-mail kaydı yapabildiğine dikkat çekildi.

Mynet Yönetim Yurulu Başkanı Emre Kurttepeli, 20-22 Haziran tarihleri arasında e-mail anasayfada yayınlanan ankete yanıt veren 56 bin 63 kişi üzerinden sonuçların değerlendirildiğini belirterek, ``Şu an 48 servis ve 150 çalışanımızla hizmet sunuyoruz. Yaklaşık 2-3 ay gibi bir sürede sistemi hazırladık. Sesli e-mail`in hazırlanmasındaki en önemli etken kullanıcıların bu yöndeki talepleri oldu. Servisin 18-30 yaş arasında büyük bir rağbet göreceğini düşünüyoruz`` dedi.

Mynet Genel Müdürü Sabire Ercan da Mynet üyelerinin, Mynet uzantılı e-mail`lerin yanı sıra diğer tüm mail adreslerine de sesli e-mail gönderebildiğini belirterek, Mynet olarak, aylık 14 milyon tekil internet kullanıcısına en iyi hizmeti verme sorumluluğuyla hareket ettiklerini, kullanıcılara güçlü ve özellikli servisler sunmayı hedeflediklerini kaydetti
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular