TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
TÜRKSAT ADSL`i 10 YTL İndirdi
TEKNOLOJİ 20 Ekim 2014 Pazartesi 23:26 | 1530 Kez okundu

TÜRKSAT A.Ş kablo internette, farklı hız ve kapasitelerde indirimler yapıldığı açıkladı. "`Gerçek genişbant"` internet hizmetinin aylık 10 YTL`ye indirildiği ifade edilen açıklamada `"256 KB``den 6 Mbps`e kadar pek çok seçenek sunuluyor.

TÜRKSAT A.Ş`den yapılan yazılı açıklamada, kablo internette, farklı hız ve kapasitelerde indirimler yapıldığı belirtildi. TÜRKSAT, internet ücretlerinde yüzde 70`Güncel Teknoloji Haberlerie varan indirim yaparken, internet erişim alt limitini de 256 Kb`ye çıkardı.
 
``Gerçek genişbant`` internet hizmetinin aylık 10 YTL`ye indirilirken, `256 KB`den 6 Mbps`e kadar çok seçenekli genişbant internet hizmeti sunuluyor. Türksat A.Ş, internet tarifelerindeki kotalı internet tercihi ile Türkiye`de ilk defa, kullandığınız kadar ücret ödeme imkanı tanıyor.
 
Yeni tarife ile ilgili bilgi almak ve abonelik için ``4440126`` numaralı çağrı merkezleri ve www.kablotv.com.tr internet adresine başvurulabilecek.
 

Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2019 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
Pencereyi Kapat
Sadece LGS`de Çıkabilecek Sorular