TEKNOLOJİ Haberi
Diğer Haberler
inekle.com ile derslerinizde aradığınız yardım 7/24 sizinle!
TEKNOLOJİ 28 Ekim 2013 Pazartesi 07:12 | 3591 Kez okundu
inekle.com ile derslerinizde aradığınız yardım 7/24 sizinle! 

inekle.com, ders çalışırken, ödev yapen yarka da sınavlara hazırlanırken sorularınızı sorabileceğiniz ya da konu anlatımı isteyebileceğiniz bir platform.

Boğaziçi Üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Yıldız Teknik Üniversitesi ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi`nde okuyan üniversite öğrencilerine anında ders talebi gönderebiliyor ve sanal sınıfta çalışmaya başlayabiliyorsunuz. Sanal sınıf beyaz tahta, video konferans ve chat modüllerinden oluşuyor. Sorularınızı bilgisayardan ya da kamera ile tahtaya anında aktarabiliyorsunuz. Dilerseniz önceden hazırlayabilir, ders esnasında zaman kaybetmeden sorularınızı paylaşabilirsiniz. inekle.com`da şu an sadece sayısal dersler var. SBS, LYS, YGS, kimya, biyoloji, fizik, fen ve teknoloji konularında istediğiniz zaman yardım alabilirsiniz. 

Dakikası sadece 25 kuruş olan platformda, farklı dakika paketlerinden istediğinizi kredi kartı, mobil ödeme, paypal ya da havale ile alabiliyorsunuz. Örneğin 60 dakika için 15 TL ödeniyor. Güzel yanı ise dakikalarınızın hepsini tek derste kullanmanız gerekmiyor.inekle.com`dan ihtiyacınız olduğu zaman, ihtiyaç duyduğunuz kadar faydalanıyorsunuz. Yani bir seans 5 dakika da sürebiliyor, 1 saat de, daha fazla da. 

Ayrıca, dersler arşivlendiği için istediğiniz zaman geri dönüp anlatılanları hatırlayabiliyor, tekrar edebiliyorsunuz. 

Herkese iyi çalışmalar!
Yorum İçin Üye Girişi
Şikayet Bildirimi
Avatar Seç
   
Yorumunuz şu an yayınlanacaktır. Fenokulu'nun bir eğitim sitesi olduğunu, IP numaranızın bizde saklandığını ve yasal sorumluluğun size ait olduğunu bilerek mesajınızı yazınız. Üç adet şikâyet et tuşu ile mesajınızın görüntülenmesi durdurulup incelemeye gönderilir.
Görüş ve yorumlarınız bizim için değerlidir. Yorumlarınız kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır.


Yorumlar Yükleniyor..
 
Fenokulu.net , Fen eğitimine katkı sağlamak için kurulmuştur. Paylaşımda bulunan Fen Bilimleri öğretmenlerinin çalışmaları, sınıfın dışına çıkmış,
diğer öğrenci ve öğretmenlerin kullanımına sunulmuştur. Kaynak gösterilerek çalışmalar paylaşılabilir.
Fatih AKYÜZ © 2002-2020 Fenokulu.net
       İletişim & Reklam Kaldırılması İstenilen Doküman
6. Sınıf Başarı Var Soru Bankası